Gamykla

AKVATERA LT, UAB

Aukščiausios klasės gyvūnų augintinių pašaro gamykla

 

AKVATERA LT, UAB – viena moderniausių gamyklų Šiaurės Europoje, sėkmingai dirbanti nuo 2004 metų. AKVATERA LT, UAB priklauso tarptautinei įmonių grupei KIKA GROUP, UAB. Taip jai priklauso gyvūnų prekių parduotuvės KIKA Lietuvoje ir Estijoje bei čempionų namai – šunų veislynas TAURO KENNEL. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus už optimalią kainą. AKVATERA LT, UAB gamina sausus ekstruduotus aukščiausios klasės kačių ir šunų pašarus, skanėstus, atitinkančius šiuolaikinius augintinių šėrimo reikalavimus.

 

 

Platų gaminių asortimentą su originaliais ir užsakovų prekiniais ženklais AKVATERA LT, UAB tiekia stambiausiems Lietuvos prekybos tinklams, zoo prekių parduotuvėms, eksportuoja į Švediją, Lenkiją, Kazachstaną, Ispaniją, Graikiją, Latviją, Estiją, Daniją, Olandiją, Kiprą, Rumuniją, Bulgariją, Maltą, Vengriją, Slovakiją, Singapūrą, Malaiziją, Honkongą, Šri Lanką, Saudo Arabiją, Egiptą, Izraelį, Pietų Korėją, Turkiją, Ukrainą.

Kokybės svarba

Nuo pat veiklos pradžios AKVATERA LT, UAB investavo ne tik į modernias technologijas, bet ir į darbuotojų kvalifikaciją. Specialistų komandą papildė ekspertai iš Europos, turintys didelę patirtį gyvūnų augintinių specializuotų pašarų gamyboje.

 

Pašarų receptūros kuriamos remiantis naujausiais tyrimais, pagrįstais gyvūnų mitybos reikalavimais ir pasauliniais standartais. Pašarai gaminami pagal kokybės valdymo sistemos ISO 9001 standartų reikalavimus. Įmonėje įgyvendinta aplinkos apsaugos sistema, vadovaujantis ISO 14001 standarto reikalavimais.

AKVATERA LT, UAB taip pat įdiegta maisto (pašarų) saugos vadybos sistema atitinkanti standarto (ISO 22000) reikalavimus.

Ši sistema integruota į bendrovėje veikiančią kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemą.

AKVATERA LT, UAB suteiktas valstybinės veterinarinės priežiūros numeris - sveikumo ženklas LT 35-103.

Šis ženklas įrodo, kad bendrovėje gaminant augintinių pašarus laikomasi Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos norminių dokumentų reikalavimų, o įmonėje taikoma geros gamybos praktika. Visų šių reikalavimų laikymasis užtikrina saugių ir kokybiškų produktų gamybą ir efektyvią kontrolę.

Žaliavos

AKVATERA LT, UAB pašarų gamybai naudojamos tik patikrintos kokybiškos žaliavos. Joms skiriamas ypatingas dėmesys, todėl įsigyjamos žaliavos yra griežtai kontroliuojamos.

 

Aukščiausias tikslas – kokybė

Nuo pat veiklos pradžios AKVATERA LT, UAB kryptingai dirba nepriekaištingos gyvūnų augintinių pašarų kokybės kontrolės užtikrinimo srityje. Svarbiausias tikslas – kokybiška produkcija, todėl bendrovė nuolat investuoja į įrengimų atnaujinimą, naujų technologijų ir metodikų diegimą.

Bendrovėje įsteigta Kokybės monitoringo, valdymo ir kontrolės sistema, užtikrinanti kokybę kiekvienoje grandyje – nuo žaliavos supirkimo iki pagamintos produkcijos pardavimo.

 

Siekiant kuo geriau patenkinti gyvūnų augintinių poreikius, AKVATERA LT, UAB orientuojasi į sveikesnio pašaro gamybą. Kuriant sveikesnio pašaro receptūras, AKVATERA LT, UAB technologas bendradarbiauja su konsultantais technologais iš Lenkijos, konsultuojasi su LNMRVI ir KTU maisto instituto laboratorijų darbuotojais, diegiamos naujos pažangios technologijos, užtikrinančios augintinių pašarų kokybę. Bandomųjų partijų pašarais šeriami KIKA GROUP, UAB veislynuose veisiami ir auginami šuniukai, bendradarbiaujama su kitais profesionaliais veisėjais, kurių nuomonė gamybos procese labai svarbi.

Moderniausios technologijos

Gavus SAPARD paramą 2004 metais, buvo įsteigtas pašarų gamybos cechas su naujausia ekstruduotų pašarų gamybos linija, kurios našumas 2,3-2,7 t/val. 2014 metais, modernizuojant gamybą ir didinant darbo našumo efektyvumą, bendrovėje įrengta naujausia ir moderniausia itališka pakavimo įranga „Fisker“, pakuojant 600 vnt. pakuočių/val. Visas gamybos procesas yra automatizuotas, stebimas ir analizuojamas kompiuterinėmis programomis, todėl jokių nukrypimų bei paklaidų čia negali būti.

2005 m. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba AKVATERA LT, UAB išdavė Eksporto į Europos Sąjungą patvirtinimą, kuris suteikia teisę eksportuoti pašarus, paženklintus sveikumo ženklu LT 35-103, į ES bei Muitų Sąjungos šalis. Bendrovė sėkmingai eksportuoja savo produkciją į Švediją, Lenkiją, Baltarusiją, Kazachstaną, Ispaniją, Graikiją, Latviją, Estiją, Daniją, Olandiją, Kiprą, Rumuniją, Bulgariją, Vengriją, Slovakiją, Singapūrą, Malaiziją, Honkongą, Šri Lanką, Saudo Arabiją, Egiptą, Izraelį, Pietų Korėją, Turkiją, Ukrainą.

Pašarų saugos, aplinkos apsaugos ir kokybės politika

Komanda

Bendradarbiavimas

 

AKVATERA LT, UAB yra Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys.

 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų misija – telkti ir atstovauti verslo bendruomenei tvaraus augimo ir visuomenės klestėjimo labui.

 

Tad buvimas Rūmų nariu leidžia mums:

– Konstruktyviai, bendromis jėgomis spręsti problemas bei formuoti verslui palankią aplinką;
– Tapti valdžios socialiniu-ekonominiu partneriu;
– Dalyvauti konferencijose, forumuose, diskusijose, įvairiose programose ir renginiuose;
– Tapti konkurencingesniems, sėkmingesniems, efektyvesniems!

 

Didžiuojamės būdami šios profesionalios, aktyvios ir pažangios bendruomenės dalimi.

 

AKVATERA LT, UAB technologas bendradarbiauja su konsultantais technologais iš Lenkijos, konsultuojasi su LNMRVI ir KTU maisto instituto, ASU laboratorijų darbuotojais.