Gamyklos AKVATERA LT, UAB pašarui „Nature‘s Protection Lifestyle Grain Free Salmon With Krill Sterillised Adult Cat“ skirtas „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimas

Gamyklos AKVATERA LT, UAB pašarui „Nature‘s Protection Lifestyle Grain Free Salmon With Krill Sterillised Adult Cat“ skirtas „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimas

Ketvirtadienį kasmetiniame Lietuvos pramoninkų konfederacijos organizuojamame „Lietuvos metų gaminio“ konkurse bendru konfederacijos nutarimu KIKA GROUP, UAB valdomai specializuotai naminių gyvūnų pašarų gamyklai AKVATERA LT, UAB skirtas aukso medalis. Apdovanojimas įmonei įteiktas už aukščiausios klasės sausą pašarą sterilizuotoms suaugusioms katėms „Nature‘s Protection Lifestyle Grain Free Salmon With Krill Sterillised Adult Cat“, kuris turi supermaisto ingredientų, didelį gyvūninės kilmės baltymų kiekį bei yra praturtintas unikaliu ingredientu – kriliumi.

 

„Tai – naujos linijos produktas, kuris jau spėjo įsitvirtinti tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Šio produkto sudėtyje yra krilio žaliavos, kuri veikia kaip efektyviausias natūralus ir 2,5 karto geriau įsisavinamas Omega-3 šaltinis. Krilis suteikia augintiniui natūralų choliną, kuris kartu su Omega-3 yra naudingas augintinio širdžiai, odai, sąnariams bei imuninei sistemai“, – pasakoja bendrovės KIKA GROUP, UAB akcininkas Tauras Plungė.

 

Už kokybę įvertintas lietuviškas produktas išsiskiria tuo, kad šiame pašare naudojamas tik 100 proc. tvarus krilis, išgaunamas Antarkties vandenyno teritorijoje, kurioje gavyba griežtai kontroliuojama. Krilis yra išgaunamas ir iškart perdirbamas laivuose, taip užtikrinant aukščiausią jo kokybę.

 

Per 24-erius konkurso gyvavimo metus AKVATERA LT, UAB gamykla pelnė 8 sidabro ir 8 aukso medalius, kuriais buvo apdovanoti jos kuriami produktai.

 

Paskutinius pora metų aukso medaliai atiteko „Nature‘s Protection“ prekės ženklo aukščiausios klasės pašarams. 2018-iais metais aukso medaliu buvo apdovanotas „Nature‘s Protection Superior Care White Cat“ pašaras, skirtas baltakailėms katėms, o 2019-iais metais aukso medalis atiteko „Nature’s Protection Superior Care White Dogs Grain Free Salmon“ pašarui, kuris skirtas baltakailiams šunims.

 

2004 metai veiklą pradėjusi gamykla yra viena pirmaujančių gyvūnų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje, o savo gaminių asortimentą su originaliais ir užsakovų prekės ženklais tiekia prekybos tinklams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. AKVATERA LT, UAB savo produkciją taip pat eksportuoja į daugiau nei 50 pasaulio šalių, ji sulaukia didelio populiarumo Azijos regione, ypatingai Japonijoje, Korėjoje bei Malaizijoje. Jose jau daugiau nei penkeri metai atstovaujami Lietuvoje AKVATERA LT, UAB gamykloje sukurtų pašarų prekės ženklai.

 

Tradicija tapusio „Lietuvos metų gaminio“ konkurso metu siekiama pabrėžti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam pirkėjui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą. Kiekvienas konkurse užregistruotas produktas, tam, kad būtų įvertintas, turi atitikti mažiausiai 15 bendrų kriterijų, kuriuos dar papildo specifiniai vertinimo kriterijai, numatyti skirtingoms prekių rūšims.

Šią produkciją galima įsigyti https://www.kika.lt/.

Post a Comment