„NATURE’S PROTECTION“ – KOKYBE PAŽENKLINTI GAMINIAI

„NATURE’S PROTECTION“ – KOKYBE PAŽENKLINTI GAMINIAI

2019 m. spalio 11–13 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko paroda „Rinkis prekę lietuvišką“. Jos metu pristatytas Lietuvoje, gamykloje AKVATERA LT, UAB pagamintas „Nature‘s Protection“ pašaras balto kailio šunims pelnė auksinio produkto vardą.

 

Lietuviškos produkcijos paroda

Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ subūrė daugiau kaip 280 dalyvių. Tai jau 11 metus organizuojamas ir kasmet vis daugiau dėmesio sulaukiantis renginys, kurio metu pristatomi Lietuvoje sukurti gaminiai ir paslaugos.

Pagrindinė parodos idėja – skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų bei įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.

„Lietuviškų produktų bei paslaugų asortimentas vis platesnis, vis daugiau yra ką vertinti ir pažymėti aukščiausios kokybės ženklu“ – džiaugėsi tiek parodos sumanytojai, tiek dalyviai ir lankytojai.

 

Už pašarą baltakailiams šunims – aukso medalis

Viena laukiamiausių parodos dalių – jau tradicija tapęs iš anksto organizuojamas „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ pristatomų produktų konkursas dėl geriausiųjų vardo. Produktus atidžiai vertino įvairių valstybinių ir privačių institucijų, asociacijų vadovai, ekspertai, buvo atsižvelgiama ne tik į produkto prekinę išvaizdą ar dizainą, bet ir produkto vertę, sudėtį bei technologinius ypatumus.

Šiemet kokybės ženklu buvo nutarta pažymėti ir geriausiųjų vardą maisto produktų augintiniams kategorijoje suteikti „Nature’s Protection Superior Care White Dogs Small and Mini Breeds“ – pašarui, kuris skirtas baltakailiams mažų ir labai mažų veislių šunims.

Šis Lietuvoje, Kauno rajone, Zapyškyje įsikūrusioje gamykloje AKVATERA LT, UAB gaminamas pašaras jau pelnė ir augintinių šeimininkų simpatijas ne tik mūsų šalyje – produktas eksportuojamas į daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Tai pagal naujausias technologijas pagamintas maistas šunims, išsiskiriantis aukštos kokybės sudėtimi. Būtent dėl unikalios formulės šis pašaras gali padėti išspręsti rimtą balto ir šviesaus kailio šunų problemą – sumažinti rudų ašarų ir seilių dėmių atsiradimą po akimis, aplink barzdą ir letenas.

Produktas buvo kuriamas keletą metų bendradarbiaujant su veisėjais, gyvūnų mitybos specialistais ir veterinarais bei pritaikant naujausias technologijas, įdiegtas vienoje moderniausių Šiaurės Europoje specializuotų gyvūnų pašarų gamyklų AKVATERA LT, UAB. Pašaro sudėtyje – tik natūralūs ir  augintinio organizmui naudingi ingredientai: ėriena, vitaminai ir mineralinės medžiagos. Tai itin kruopščiai sudarytas ir jau 50-yje pasaulio šalių pasitvirtinęs receptas, užtikrinantis, kad maistas būtų lengvai įsisavinamas ir toleruojamas šuns organizmo. Didžiausias įvertinimas šiam produktui – keturkojai visuomet noriai ir pasigardžiuodami jį ėda.

„Šį maistą turi įvertinti ne tik kvalifikuoti ir profesionalūs vertinimo komisijos nariai, šeimininkai, bet ir jų mylimi augintiniai. Sveikas ir laimingas šuo – šeimininko pasididžiavimas!“ – sakė AKVATERA LT, UAB gamyklos, gaminančios „Nature‘s Protection“ sausą maistą šunims ir katėms, savininkas Tauras Plungė.

 

Kokybė ir inovacijos – pirmoje vietoje

Prekės ženklo „Nature’s Protection“ tikslas – įkvėpti tiek augintinius, tiek jų šeimininkus džiaugtis sveika ir subalansuota mityba ir geriausiai tai padaryti galima pasitelkus kokybę. „Labai svarbu, kad produktuose gyvūnams nebūtų naudojamos genetiškai modifikuotos medžiagos, kad sudedamosios pašarų dalys būtų gautos tik iš sertifikuotų  tiekėjų, o gaminant pašarą būtų atsižvelgiama į šuns/katės prigimtį. „Nature’s Protection“ produktų kokybę įrodo kasmet atliekamas aukščiausio lygio gamyklos patikrinimas, kurį vykdo žinomas Tikrinimo institutas (TUV), esantis Vokietijoje, ir oficialiai pelnomi mūsų produktų apdovanojimai“, – pasakojo T. Plungė.

 

               

Post a Comment