APDOVANOJIMAS UŽ PAŠARĄ

APDOVANOJIMAS UŽ PAŠARĄ

2016 metais gamykloje AKVATERA LT, UAB buvo sukurta šunų ir kačių pašarų linija „Ardour“. 2017-aisiais produktas „Ardour Mini Junior“ tapo nugalėtoju Privačių prekės ženklų asociacijos organizuotame tarptautiniame konkurse gyvūnų prekių kategorijoje už inovacijas ir kokybę kuriant privačius prekės ženklus.

 

„Ardour“ – tai Premium klasės pašarų linija, sukurta taip, kad atitiktų tikruosius šunų ir kačių mitybos poreikius. Liniją sudaro 10 kačių ir 12 šunų pašarų pozicijų. Šie visaverčiai sausi pašarai yra papildyti vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis. Taip pat juose gausu gyvūninės kilmės baltymų, kurie užtikrina visą reikiamą aminorūgščių kiekį, reikalingą norint, kad naminiai gyvūnai užaugtų sveiki. Visi šios linijos pašarai yra be dirbtinių dažiklių, aromato ir skonio stipriklių.

 

2017 metais gamykloje AKVATERA LT, UAB sukurtas pašaras „Ardour Mini Junior“ tapo nugalėtoju Privačių prekės ženklų asociacijos (angl. PLMA – Private Label Manufacturers Association) organizuotame tarptautiniame konkurse gyvūnų prekių kategorijoje už inovacijas ir kokybę kuriant privačius prekės ženklus.

 

„Ardour Mini Junior“ – visavertis sausas pašaras su dideliu paukštienos kiekiu, skirtas 2–10 mėnesių amžiaus mažų veislių šuniukams. Produktas sukurtas siekiant užtikrinti optimalų augimą, puikų virškinimą bei ėdamumą. Formulėje esantis vitaminas E gali padėti apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio. Pašaras papildytas Omega-3 riebalų rūgštimis, kurios išsiskiria priešuždegiminiu poveikiu bei gali padėti gerinti odos ir kailio būklę. Sudėtyje esantis taurinas gali padėti stiprinti širdies funkcijas, o gliukozaminas bei chondroitinas – palaikyti sveikus šuniukų kaulus ir kremzles.

Post a Comment