ATNAUJINTA ARATON PAŠARŲ LINIJA

ATNAUJINTA ARATON PAŠARŲ LINIJA

Aukštos klasės šunų ir kačių pašarų prekės ženklas ARATON rinkai pristato atnaujintą pašarų liniją. Siekiant padėti vartotojui lengviau atrasti savo augintiniui tinkantį pašarą, atnaujintas ARATON pakuočių dizainas, kuriame aiškiau atsispindi produkto sudėtis ir ypatybės.

 

 

Ant atnaujintų ARATON šunų ir kačių pašarų pakuočių informacija pateikta taip, kad būtų lengva pasirinkti pašarą, pagal kiekvieno augintinio poreikius: amžių, dydį ir gyvenimo būdą.

 

Atnaujinto pašaro gamybai naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos, o atvira sudėtis užtikrina gamintojo garantuojamą produkto kokybę.

 

Patobulintose pašarų sudėties formulėse didesnis kiekis baltymų ir vitaminų. Sudėtyje nėra mėsos subproduktų, o baltymai gaunami naudojant paukštienos miltus – aukštesnės kokybės mėsą. Be to, aukštesnės kokybės žaliavos užtikrina geresnį pašaro ėdamumą.

 

Kuriant naujas ARATON pašarų receptūras atsižvelgta į specialius poreikius – amžių, dydį, aktyvumą ir netgi svorį. Tinkamai subalansuotas pašaras gali padėti palaikyti gerą augintinio sveikatą, kontroliuoti svorį ir išvengti alerginių reakcijų.

 

Naujos pašarų receptūros, kitas požiūris į augintinių šėrimą – visa tai apima naujoji ARATON mitybos programa, išsiskirianti šūkiu: „ Nauja tradicija – gera mityba“.

 

Post a Comment