GAZELĖ 2015

GAZELĖ 2015

2016-ųjų pradžioje sostinėje vykusiame finaliniame projekto „Gazelė 2015“ renginyje AKVATERA LT, UAB buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

 

„Verslo žinių“ projektas „Gazelė“ sėkmingai organizuojamas jau daugiau nei dešimtmetį, jis skirtas smulkiam ir vidutiniam verslui, o jo tikslas – teikti informaciją, žinias smulkiajam verslui, bei atkreipti visuomenės dėmesį į naujuosius rinkos lyderius, suburti šias daug potencialo turinčias bendroves, paskatinant jas keistis efektyvios veiklos.

 

Pagrindiniai šio projekto kriterijai, į kuriuos buvo žvelgiama renkantis nominantus: pastarųjų 4 metų įmonės pelningumas, įmonės skaidrumas ir viešumas –  ar mokami visi įstatymais nustatyti mokesčiai. Taip pat buvo atsižvelgta ar įmonių mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, lyginant su kitomis to paties regiono įmonėmis, užsiimančiomis panašia veikla.

 

AKVATERA LT, UAB – moderni, specializuota gyvūnų augintinių pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 metų. Gamyklos įrengimai yra vieni moderniausių Rytų Europoje. Platų gaminių asortimentą su originaliais ir užsakovų prekiniais ženklais AKVATERA LT, UAB tiekia stambiausiems Lietuvos prekybos tinklams, zoo prekių parduotuvėms, eksportuoja į Švediją, Lenkiją, Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną, Ispaniją, Graikiją, Latviją, Estiją, Daniją, Olandiją, Iraną, Kiprą, Rumuniją, Bulgariją, Vengriją, Slovakiją, Singapūrą, Malaiziją, Honkongą, Šri Lanką, Saudo Arabiją, Egiptą, Izraelį, Pietų Korėją, Turkiją, Ukrainą.

 

Post a Comment