SĖKMĖ PARODOJE INTERZOO’18

SĖKMĖ PARODOJE INTERZOO’18

AKVATERA LT, UAB produkcijos kokybė ir inovatyvumas pritraukė daugybę smalsuolių didžiausioje gyvūnų prekių parodoje INTERZOO 2018 vykusioje Vokietijoje, gegužės 8-11d.

 

Kas dvejus metus organizuojamas renginys vertinamas kaip didžiausia naminių gyvūnų pašarų ir priežiūros reikmenų sektoriaus prekybos sandorių vieta, mat parodoje dalyvauja keli tūkstančiai gamintojų ir daugiau nei 40 tūkst. pirkėjų iš įvairių šalių. INTERZOO 2018 dalyvavo ir Lietuvos įmonė AKVATERA LT, UAB, parodoje pristačiusi naujieną – inovatyvų pašarą augintiniams HiQ. Šio produkto importu jau susidomėjo Japonijos, Honkongo, Suomijos ir kitų šalių atstovai.

 

Parodoje lietuvių įmonė AKVATERA LT, UAB ne tik pirmą kartą viešai pristatė super premium kategorijos pašarą HiQ su nanodalelėmis, bet ir atsivežė į daugiau nei 50 pasaulio šalių jau eksportuojamus super premium sausus ir šlapius Nature’s Protection pašarus katėms bei šunims.

 

„Interzoo 2018“ paroda auga ir kaskart sutraukia vis daugiau dalyvių bei lankytojų: 2016 m. parodoje dalyvavo 1818 gyvūnų priežiūros prekių gamintojų, o šiemet savo produkcijos stendus pristatė jau 2000, todėl ir bendras ekspozicijų plotas nuo 115,000 m² padidėjo iki 120 000 m². Kaip ir kiekvienais metais, daugiausia produkcijos pristatyta katėms ir šunims – tai sudaro 43 proc. visų parodoje pristatomų augintiniams skirtų produktų, 12 proc. produkcijos skirta smulkiesiems gyvūnams ir graužikams, 11 proc. – žuvyčių augintojams, 9 proc. – paukščių ir po 5 proc. terariumų bei lauko gyvūnų priežiūrai skirtų produktų.

 

Post a Comment