TAI, DĖL KO DIDŽIUOJAMĖS

TAI, DĖL KO DIDŽIUOJAMĖS

Džiaugiamės, kad pasaulyje pripažinimą pelnę pašarai Nature’s Protection, HiQ ir Araton gaminami būtent gamykloje AKVATERA LT, UAB ir nekantraujame pasidalinti keliais įdomiais faktais apie ją.

 

Gamykloje AKVATERA LT, UAB nesiekiame būti kaip daugelis, mums visų svarbiausia – išlaikyti aukščiausią produktų kokybę, nes tik taip galime užtikrinti pačią geriausią kasdienę augintinių mitybą. Todėl daug laiko ir lėšų investuojame į gamybinės ir laboratorinės įrangos atnaujinimą, kokybiškų žaliavų tiekėjų atranką bei pašarų testavimą prieš išleidžiant juos į rinką.

 

 

Aukščiausios kokybės žaliavos

 

 

Gamykloje naudojamos žaliavos gaunamos tik iš atrinktų, patikimų tiekėjų, kurie yra nuolatos audituojami ir tikrinami, kad jų tiekiamos žaliavos atitiktų keliamus kokybės reikalavimus.

 

Mūsų naudojami ingredientai perkami iš šalių, kuriose jie yra aukščiausios kokybės, pavyzdžiui, lašišos miltai atvyksta iš Norvegijos, ėrienos miltai – iš Naujosios Zelandijos, grūdai – iš Lietuvos augintojų.

 

AKVATERA LT, UAB žaliavų kontrolė yra ypač griežta – esant minimaliam nuokrypiui nuo normos, žaliava yra grąžinama tiekėjui.

 

 

Griežti gamybos reikalavimai

 

Džiugu, jog AKVATERA LT, UAB kokybės įrodymų turi net keturis. Gamykloje vadovaujamės pasaulinių ISO standartų ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 22000 vadybos sistemų reikalavimais:

 

ISO 22000 – gamykloje įdiegta maisto (pašarų) saugos vadybos sistema, kuri dėl itin aukštų reikalavimų įprastai yra taikoma žmonių maisto gamybai. Šis standartas reikalauja, kad organizacija aktyviai bendrautų su visais pašarų grandinės dalyviais ir suinteresuotomis šalimis, kad galėtų suprasti jų poreikius ir reikalavimus bei informuotų apie bet kokius neatitikimus.

 

Šiais metais pirmą kartą gamyklai AKVATERA LT, UAB suteiktas RVASVT (HACCP) tarptautiniu mastu pripažintas standartas rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų vadybos sistemos įgyvendinimui.

 

Visų šių reikalavimų laikymasis užtikrina saugių ir kokybiškų produktų gamybą bei efektyvią kontrolę.

 

 

Išsamūs laboratoriniai tyrimai

 

Atliekame žaliavų ir produktų mikrobiologinius bei cheminius tyrimus akredituotose laboratorijose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

 

2017 m. AKVATERA LT, UAB įrengta pati naujausia pasaulinio gamintojo FOSS technologinė laboratorinė įranga, padedanti kurti naujus produktus, juos testuoti, detaliai analizuoti kiekvienos žaliavos ir pašaro partijos maistinę vertę bei apskaičiuoti tinkamiausią sudedamųjų dalių santykį.

 

 

Nuodugnus pašarų testavimas

 

Prieš pašarus išleidžiant į rinką, kiekvienam iš jų atliekami ėdamumo ir virškinamumo tyrimai „Tauro Kennel“ bei išoriniuose Lietuvos ar užsienio veislynuose. Testavimas trunka nuo 2 savaičių (jei tiriamas ėdamumas ir virškinamumas) iki kelių mėnesių (jei tiriamas ir veiksmingumas, pavyzdžiui, HiQ Hypoallergenic ar Nature’s Protection Superior Care Red Coat pašarų). Testuojant naujus produktus, kiekvieno šėrimo metu 5 balų sistemoje vertinamas ėdamumas ir entuziazmas bei virškinamumas.

 

Pasibaigus bandymo laikotarpiui produktas tvirtinamas tik tokiu atveju, jei entuziazmo ir ėdamumo balų vidurkis yra ne mažesnis nei 4 balai (5 balų sistemoje), virškinamumas – be nuokrypių (puikus).

 

Jei pašaras turi papildomų funkcijų, kaip pvz., Nature’s Protection Urinary Formula-S, jo testavimo metu matuojamas kačių šlapimo pH, daromos veterinarinės išvados ir tai lemia produkto tvirtinimą.

 

Testuodami pašarus orientuojamės į jautriausių ir išrankiausių veislių šunis, tokius kaip: špicai, garbanotieji bei Maltos bišonai ir kates, siekiant gauti geriausius rezultatus. Žinodami, kad patenkiname jautriausių ir išrankiausių augintinių poreikius, esame tikri, kad mūsų gaminami produktai puikiai tiks ir mažiau išrankiems augintiniams.

 

 

Geriausi įvertinimai

 

 

Ypač džiaugiamės tuo, jog AKVATERA LT, UAB produkcija nuolat pelno aukščiausius įvertinimus Lietuvos konkursuose.

 

Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys” gamyklos produkcija nuo 2007 m. jau apdovanota 6 aukso ir 7 sidabro medaliais, tarp kurių – ir naujausias, 2017 m. gautas Lietuvos metų gaminio sidabro medalis už Nature’s Protection Superior Care Large Cat pašarą.

 

2017 m. taip pat buvome įvertinti ir kaip vieni geriausių gamintojų Kauno rajone, konkurse „Sukurta Kauno rajone“ pelnėme 2-ąją vietą už du išskirtinius aukščiausios klasės produktus: Nature‘s Protection Superior Care White Dogs Small & Mini Breeds ir Nature‘s Protection Superior Red Coat.

 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų konkurse „Inovacijų lyderis 2017“ gamykla AKVATERA LT, UAB pelnė Inovacijų lyderio 2017 titulą. Ji buvo apdovanota už išskirtinį aukščiausios klasės pašarą Nature‘s Protection Superior Care White Dogs Small & Mini Breeds.

 

 

Tarptautinis pripažinimas

 

AKVATERA LT, UAB gaminami produktai kasmet pristatomi pasaulinėse gyvūnų parodose, tokiose kaip: INTERZOO (Niurnbergas, Vokietija), PROPET (Madridas, Ispanija), PETS ARABIA (Abu Dabis, JAE), WORLD DOG SHOW (Leipcigas, Vokietija), CIPS (Šanchajus, Kinija), PHILIPPINE CIRCUIT DOG SHOW (Manila, Filipinai) ir kt.

 

Be to, geriausias įrodymas to, kad einame teisingu keliu, yra daugiau nei milijonas šunų ir kačių iš daugiau nei 50-ies viso pasaulio šalių, kurie kasdien mėgaujasi mūsų gaminama produkcija.

 

Pasaulis jau žino, kad Lietuvoje gaminami aukščiausios kokybės pašarai – atėjo laikas tuo patikėti ir mums!

 

 

Jau greitai – VISIŠKAI ATSINAUJINUSI GAMYKLA

 

 

2017 m. spalį pradėtas AKVATERA LT, UAB atnaujinimas, vykstantis trimis etapais – naują, dar modernesnę ir pažangesnę gamyklą planuojame atidaryti 2018 m. gruodį.

 

Šiuo metu AKVATERA LT, UAB statoma naujausia įranga iš geriausių Olandijos ir Prancūzijos gamintojų, leisianti efektyviau valdyti procesus ir gaminti dar aukštesnės kokybės produktus.

 

Gamybos greitis bus du kartus didesnis – jis pakils nuo 3 t/h iki 6 t/h.

 

Nuo šiol dar garsiau nei bet kada galime sakyti, jog mūsų gamykla – viena pačių moderniausių Šiaurės Europoje!

 

Dar viena puiki žinia – laimėjome Europos Sąjungos konkursą, tad netrukus tapsime draugiškesni aplinkai – statysime saulės jėgainę ekologiškai energijai gaminti.

Post a Comment