Nuo šiol NATURE’S PROTECTION produkcija gaminama pasitelkus „žaliąją“ energiją

Nuo šiol NATURE’S PROTECTION produkcija gaminama pasitelkus „žaliąją“ energiją

Nuo šiol NATURE’S PROTECTION produkcija gaminama pasitelkus „žaliąją“ ernegiją

 

Pastarųjų metų tendencijos rodo, kad „žaliosios“ energijos vartojimas Lietuvoje ženkliai auga. Vis daugiau įmonių susidomi energija iš atsinaujinančių energijos išteklių, ne išimtis ir AKVATERA LT, UAB – aukščiausios kokybės šunų ir kačių pašarų gamykla, įsikūrusi Kauno rajone, Zapyškio miestelyje.

 

Šiuo metu iki 30% energijos gaunama iš saulės jėgainės, įrengtos šalia gamyklos. Saulės jėgainės sumontuotos šių metų vasarį. Sparčiau auganti verslo socialinė atsakomybė ir siekimas būti draugiškiems aplinkai paskatino įmonę užtikrinti, jog gamykla AKVATERA LT, UAB veiktų naudodama 100% švarią energiją. Todėl numatyta, jog nuo šių metų liepos 1 dienos 70% „žaliosios“ energijos bus tiekiama iš alternatyvių energijos šaltinių – hidroelektrinių, vėjo ir saulės jėgainių.

 

„Esame atsakingi ne tik už tai, ką pagaminame, bet ir kaip pagaminame. Mūsų produkcija – maistas gyvūnams, štai kodėl mums taip svarbu rūpintis gamta. Gamyklų poveikis aplinkai ir neigiamo poveikio mažinimas yra vienas aktualiausių ir jautriausių šių dienų klausimų. Esame didelis energijos vartotojas ir džiaugiamės galėdami savo indeliu prisidėti prie CO2 mažinimo pasaulyje. Nuo 2020-ųjų vasario mėnesio startavome su nauja 700 kWh saulės elektrine, kuria padengsime apie 30% mūsų elektros suvartojimo. Taip pat priėmėme sprendimą nesustoti ties 30% – visą likusį kiekį energijos nuo šių metų liepos 1 dienos taip pat pirksime „žalią“ – iš atsinaujinančių energijos šaltinių – hidroelektrinių, vėjo ir saulės jėgainių. Šiais žingsniais prisidedame, kad pasaulyje būtų šiek tiek švariau“, – pokyčiais džiaugėsi AKVATERA LT, UAB gamybos vadovas Tautvydas Cinelis.

 

Post a Comment