OAK‘S FARM Super Premium sausas kačių ir šunų maistas

OAK‘S FARM Super Premium sausas kačių ir šunų maistas

Oak‘s Farm istorija

 

Meilė visai šeimai ir tai, kas geriausia mūsų augintiniams.

 

Šį prekinį ženklą įkvėpė OAK’S FARM kūrėjų šeima!

 

Ši šeima nuolat gyvena apsupta augintinių, todėl į juos žiūri kaip į šeimos narius. Todėl atėjo laikas sukurti naminių gyvūnėlių pašarą, kuris nenusileidžia visos šeimos pasirinkto maisto kokybei ir natūralumui!

 

Produktų pakuotes puošia ir šeimos dalis – sūnus Ąžuolas ir anūkė Gluosnė. Prisimindama, kaip su jais leidžiamas laiką gamtoje, šeima nusprendė sukurti prekės ženklą, kuris spinduliuotų šeimos vertybes ir gyvenimą kartu saugiame prieglobstyje.

 

Oak‘s Farm – tai unikalus sausas maistas šunims ir katėms, kuriame yra kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės ingredientai.

 

Mūsų sėkmės pavyzdžiai

 

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad AKVATERA LT, UAB pasirašė sutartį su vienu didžiausių specializuoto naminių gyvūnėlių maisto asortimento distributoriumi Rusijoje – IVANKO.

 

Tai įmonė, turinti daugiau nei 10 filialų didžiuosiuose Rusijos miestuose. Jai taip pat priklauso antras pagal dydį specializuotas tinklas „Lemurrr“, turintis daugiau nei 230 specializuotų parduotuvių visoje Rusijoje.

 

Nuo šiol mus rasite ir Taivane

 

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų produkciją galima rasti ir Taivano rinkoje. Tai dar vienas žingsnis mūsų misijoje pasiekti naminių gyvūnėlių mylėtojus visame pasaulyje ir patiekti jiems aukštos kokybės maistą.

 

Ir tai tik kelios iš daugelio mūsų sėkmės istorijų, eksportuojamų Oak‘s Farm pašarų į daugybę skirtingų pasaulio valstybių.

 

Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti ir ieškome naujų galimybių dar labiau plėstis!