Privati etiketė

Kokybė, inovacijos, patirtis – trys pagrindinės vertybės, kuriomis vadovaujamės kurdami aukščiausios kokybės maistą augintiniams, kad jie būtų sveiki ir laimingi.

Nuo 2004 m. gaminame privačias etiketes prekybos tinklams ir klientams. Jūsų pageidavimu galime sukurti Super PremiumPremium ir ekonominės klasės sausus šunų ir kačių pašarus bei pusiau drėgnus skanėstus-papildus šunims ar katėms. Galimi įvairių sudėčių, atitinkančių ES standartus, produktai.

 

Pašarams gaminti naudojamos žaliavos gaunamos tik iš atrinktų, patikimų tiekėjų. ISO standartai ir išsamūs laboratoriniai tyrimai užtikrina saugių ir kokybiškų produktų gamybą bei efektyvią kontrolę.

 

Gamykloje AKVATERA LT, UAB pagaminta produkcija jau pelnė aukščiausius apdovanojimus ne tik Lietuvos konkursuose, bet ir tarptautinį pripažinimą – pašarai eksportuojami į daugiau kaip 50 pasaulio valstybių (Kazachstaną, Ispaniją, Graikiją, Olandiją, Singapūrą, Malaiziją, Honkongą, Šri Lanką, Saudo Arabiją, Egiptą, Izraelį, Pietų Korėją ir kitas).

Šunų pašarai

 

Pagal jūsų pageidavimą galime pagaminti Super PremiumPremium ar ekonominės klasės sausus pašarus ar pusiau drėgnus skanėstus-papildus. Mes siūlome produkto formulę išsirinkti iš ilgamete įmonės patirtimi paremtų receptūrų. Jei tik pageidausite, pasirinkta formulė gali būti keičiama ir tobulinama arba galime sukurti visiškai naują, unikalų produktą. Taip pat galima rinktis iš daugybės skirtingų granulių ir skanėstų formų.

Kačių pašarai

 

Pagal jūsų pageidavimą galime pagaminti Super PremiumPremium ar ekonominės klasės sausus pašarus ir pusiau drėgnus skanėstus-papildus. Mes siūlome produkto formulę išsirinkti iš ilgamete įmonės patirtimi paremtų receptūrų. Jei tik pageidausite, pasirinkta formulė gali būti keičiama ir tobulinama arba galime sukurti visiškai naują, unikalų produktą. Taip pat galima rinktis iš daugybės skirtingų granulių ir skanėstų formų.